Odp: Kursy | |
| Jestem pierwszy raz na kursie tego typu.Bardzo podoba mi się ta forma kształcenia . Zachęcam innych do korzystania. Pozdrawiam. |
Odp: Kursy | |
| Jestem pierwszy raz na kursie tego typu.Bardzo podoba mi się ta forma kształcenia . Zachęcam innych do korzystania. Pozdrawiam. |